Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Elementy wykończeniowe / Wyposażenie łazienek

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Kabis - Cezary Lech - kabiny sanitarne


Zoabcz stronęKabis - Cezary Lech - kabiny sanitarne Firma Kabis - Cezary Lech z Gruszczyna oferuje estetyczne i profesjonalnie wykonane kabiny sanitarne. Naszą ofertę dopasowujemy indywidualnie do każdego obiektu. Charakteryzuje nas najwyższa jakość oferowanego przez nas sprzętu, jego wydajność, a także oszczędności w eksploatacji. Wejdź na naszą stronę, na której mieszczą się szczegóły naszej oferty i referencje. W naszej ofercie znajdują się także kabiny prysznicowe, szafki basenowe, przebieralnie jak również inne.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych


Zoabcz stronęUchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych Firma Sapczech od 1993r. prowadzi produkcję i sprzedaż uchwytów łazienkowych dla osób niepełnosprawnych i starszych. Posiadamy szeroką gamę produktów, która dostosowana jest do każdego rodzaju łazienki. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Formes - akcesoria łazienkowe


Zoabcz stronęFormes - akcesoria łazienkowe Firma Formes została założona w 1981 roku. Od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji kompletów i akcesoriów łazienkowych z tworzyw sztucznych. Obecnie jest jednym czołowych producentów tej branży w Polsce.


» Zobacz szczegóły wpisu «

PHU Gral - wyposażenie i akcesoria meblowe do kuchni i łazienki


Zoabcz stronęPHU Gral - wyposażenie i akcesoria meblowe do kuchni i łazienki PHU Gral działa od roku 2004 z siedzibą w Białymstoku. Firma prowadzi sprzedaż detaliczną głównie przez Internet. Podstawowym zakresem działania są akcesoria meblowe najwyższej jakości, wielu renomowanych firm.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Łazienki - sklep internetowy


Zoabcz stronęŁazienki - sklep internetowy eLazienki.com to jeden z największych sklepów internetowych z akcesoriami do Państwa łazienki i kuchni. Istniejemy od 15 lat, w naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 12 000 produktów - od płytek ceramicznych po artykuły wyposażenia łazienek. Nasze doświadczenie gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę, doradztwo i szeroką gamę najlepszych produktów dostępnych na rynku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko do własnej łazienki.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

P.W. Maker - wyburzenia i rozbiórki
Piece co
Hydraulicy - instalacje sanitarne i grzewcze
google 263   msn 14   yahoo 257   netsprint 57   onet 0   szukacz 0