Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Usługi budowlane / Usługi Kamieniarskie

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 | 2 |

Polish Granite - płyty granitowe, płyty marmurowe


Zoabcz stronęPolish Granite - płyty granitowe, płyty marmurowe Nasza firma zatrudnia samych profesjonalistów, którzy fachowo zajmują się obróbką kamienia naturalnego do Państwa domu. Wciąż staramy się poszerzać naszą ofertę tak, by każdy klient był w pełni zadowolony. Głównie bazujemy na płytach granitowych i płytach marmurowych, ale wykonujemy także produkty z konglomeratów: kwarcogranitów i mormorów. Wśród naszych najważniejszych wyrobów warto wymienić: kamienne blaty kuchenne i łazienkowe, granitowe i marmurowe schody oraz kamienne parapety. Od niedawna mamy także w sprzedaży duże płyty granitowe i płyty marmurowe do samodzielnego wykorzystania.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Kam-Trans - kostka granitowa, wyroby z granitu


Zoabcz stronęKam-Trans - kostka granitowa, wyroby z granitu Kostka granitowa i wyroby z granitu. W naszej ofercie kostka granitowa w różnych rozmiarach i kolorach.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Kamieniarstwo Kornaś, Nowy Sącz


Zoabcz stronęKamieniarstwo Kornaś, Nowy Sącz Firma nasza istnieje od 1975 roku. Zajmujemy się produkcją a także montażem różnego rodzaju wyrobów z piaskowców, granitów oraz marmurów.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Producent wyrobów z kamienia


Zoabcz stronęProducent wyrobów z kamienia Firma Marmurek jest producentem wyrobów z kamienia: kominków, parapetów, blatów kuchennych, łazienkowych, schodów, tralek i balustrad, podłog kamienne z marmuru, aglomarmuru, piaskowca i trawertynu.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Zakład Kamieniarski


Zoabcz stronęZakład Kamieniarski Naszą specjalnością jest toczenie kamienia naturalnego. Wykonujemy prace w granicie, marmurze, dolomicie i piaskowcu.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Czyczerski - kamieniarstwo, nagrobki granitowe


Zoabcz stronęCzyczerski - kamieniarstwo, nagrobki granitowe Nagrobki-Czyczerski to firma kamieniarska o wieloletniej tradycji - nasz zakład kamieniarski powstał w 1979 roku. Specjalizacją firmy są nagrobki granitowe. Dysponujemy szeroką gamą nagrobków w różnych wzorach i kolorach.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Prodmar - marmury, granity


Zoabcz stronęProdmar - marmury, granity Firma Prodmar istnieje na rynku od 1989 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z kamienia sprowadzanego bezpośrednio z całego świata.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 | 2 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Grado - schody i balustrady
Architektura i aranżacje - WiD studio
Gazoterm - Marian Kosiński
google 437   msn 12   yahoo 224   netsprint 11   onet 0   szukacz 0