Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Usługi budowlane / Remonty Budowlane

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Usługi budowlane Krys-Bet Kraków


Zoabcz stronęUsługi budowlane Krys-Bet Kraków Firma budowlana Krys-Bet oferuje kompleksową obsługę z zakresu budowy domów jednorodzinnych wolnostojących lub w zabudowie bliźniaczej. W zależności od wymagań budynki oddajemy w stanie surowym, developerskim lub wykończone "pod klucz". Powierzenie realizacji budowy profesjonalnej firmie daje gwarancję rzetelnego i zgodnego ze sztuką wykonania wszystkich robót. W przeciwieństwie do ogromnych korporacji, średniej wielkości firma budowlana Krys-Bet zapewni Ci osobiste podejście do kontrahenta , a oprócz tego dużą elastyczność - chętnie dostosowujemy się do oczekiwań naszych Nabywców. Gwarantujemy dogodne dla Klienta uwarunkowania płatności. Kwotę umowną reguluje się w ratach po zakończeniu poszczególnych etapów tworzenia.Spytaj kogoś kto budował dom a powie Ci, że praktyka czyni mistrza i dopiero przy trzeciej budowie uniknie się błędów.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Jacek Orłowski - remonty-mieszkan.biz


Zoabcz stronęJacek Orłowski - remonty-mieszkan.biz Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem. Firma zajmuje się gównie kompleksowym wykończeniem mieszkań, zarówno tych w stanie deweloperskim jak i z rynku wtórnego. Oferta skierowana jest do do firm jak i do osób prywatnych. Firma działająca na terenie województwa kujawsko- pomorskiego. Specjalizujemy się w Wykonaniu gładzi gipsowych, montażu sufitów podwieszanych, ścianek działowych i wykończenie ścian, płyt gipsowych. Układanie glazury, gresu, granitu i marmuru.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Kompleksowe usługi remontowo budowlane


Zoabcz stronęKompleksowe usługi remontowo budowlane Firma Bulding Biłgoraj świadczymy kompleksowe usługi remontowo budowlane: docieplanie, tynkowanie, malowanie, wykonywanie posadzek itp. Wykonujemy kompleksowe remonty obiektów komercyjnych i mieszkań.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Usługi remontowo-budowlane Wojciech Zakrzewski


Zoabcz stronęUsługi remontowo-budowlane Wojciech Zakrzewski Firma działa w Warszawie od 1989 roku. Oferujemy usługi remontowo-budowlane na terenie miasta Warszawy. Udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane prace remontowe.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Pro-Bud - usługi remontowo-wykończeniowe


Zoabcz stronęPro-Bud - usługi remontowo-wykończeniowe Firma Pro-Bud świadczy usługi remontowo-wykończeniowe na terenie Jaworzna i okolic. Zajmujemy się zarówno robotami remontowo-wykończeniowymi jak i typowo murarskimi.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Renomeks - remonty, usługi budowlane, wynajem rusztowań


Zoabcz stronęRenomeks - remonty, usługi budowlane, wynajem rusztowań Renomeks to firma działająca od dłuższego czasu na rynku budowlanym. Wykonujemy wszelkie usługi związane z remontami i budowaniem domów i mieszkań. Posiadamy rusztowania dzięki czemu docieplenia domów są wykonywane bardzo szybko. Posiadamy liczne certyfikaty kafelkowania i innych części remontu.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Drewdon - domy drewniane w systemie kanadyjskim
Artbud - akcesoria dachowe
Abakus Wood Pol
google 161   msn 12   yahoo 160   netsprint 57   onet 0   szukacz 0