Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Elementy wykończeniowe / Parkiety i Mozaiki

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

FPHU Umiński - parkiety, deski, mozaiki


Zoabcz stronęFPHU Umiński - parkiety, deski, mozaiki Firma działa w branży budowlanej od kilkunastu lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, jak również zaufanie wielu klientów. Głównie zajmujemy się wykonywaniem wszelkich prac przy podłogach drewnianych tj. układanie, parkietów, desek, cyklinowanie, polerowanie, lakierowanie, olejowanie, oblistwowywanie. Do prac parkieciarskich używamy maszyn renomowanych firm, dzięki czemu każda nasza realizacja cieszy klienta, jak również wydobywa z drewna to co w nim najpiękniejsze. Zajmujemy się również innymi usługami takimi jak zabudową poddaszy, suche tyki, gładzie gipsowe, glazury, terakoty, malowanie. Wszystko to w przystępnej cenie. Przyjmujemy zlecenia na terenie całego kraju, lecz wykonujemy je głównie na Mazurach w województwie Warmińsko-Mazurskim.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Antique Parquets


Zoabcz stronęAntique Parquets Antique Parqeuts - producent wysokiej jakości parkietów, desek podłogowych, płyt podłogowych, parkietu intarsja. Bogata oferta wzorów płyt, realizacja zamówień indywidualnych z oryginalnymi wzorami.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Progresja: podłogi i parkiety


Zoabcz stronęProgresja: podłogi i parkiety Parkiet to nie tylko podłoga, lecz coś znacznie więcej. Tak rozumuje firma Progresja z Olsztyna i tak też traktuje swoją profesję.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Pantom - parkiety, panele podłogowe


Zoabcz stronęPantom - parkiety, panele podłogowe Pantom jest firmą handlowo-usługową działającą na rynku od 1994 roku. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną parkietów oraz paneli podłogowych.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Centralbud - technika grzewcza
Kam-Trans - kostka granitowa, wyroby z granitu
ElektriMont Sp. z o.o.
google 341   msn 29   yahoo 275   netsprint 57   onet 0   szukacz 0