Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Elementy wykończeniowe / Ogrzewanie

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Lincar - ciepło po włosku


Zoabcz stronęLincar - ciepło po włosku Lincar, to włoski producent urządzeń grzewczych. Firma znana jest głównie z produkcji pieców pelletowych. W Polsce ceniona ze względu na szeroki asortyment pieców kominkowych w okładzinie z ręcznie malowanych kafli ceramicznych. Na szczególną uwagę zasługują także kuchnie opalane drewnem.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Piece kominkowe


Zoabcz stronęPiece kominkowe Romotop - piece kominkowe. Nowoczesne piece wolnostojące Romotop - kolekcja: eXclusive, Special. Akcesoria kominkowe.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Piece co


Zoabcz stronęPiece co Firma Stalmark aktualnie w swojej ofercie posiada cztery rodzaje kotłów centralnego ogrzewania. Zajmuje się ona od samego początku istnienia produkcją pieców co. Różnią się one przeznaczeniem oraz mocą. Te najmniejsze piece co stosuje się w przypadku budownictwa jednorodzinnego. Wraz ze wzrostem mocy można je stosować w halach wielkopowierzchniowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdą Państwo kalkulatory, które pomogą Państwu dobrać odpowiedni kocioł.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Systemy kominowe - Kominy.pl


Zoabcz stronęSystemy kominowe - Kominy.pl Sklep internetowy Kominy.pl jest prowadzony przez firmę iNetServis Sp. z o. o. z Rzeszowa. Sklep Kominy.pl oferuje prawdopodobnie najtańsze i najwyższej jakości kominy w Polsce. Sprawdzeni, renomowani producenci oraz szeroki asortyment to główne zalety pasażu. Konsultant dostępny online na platformie podpowie i fachowo doradzi jak dobrać odpowiedni komin. Zapraszamy.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Tece - wodne ogrzewanie podłogowe


Zoabcz stronęTece - wodne ogrzewanie podłogowe Tece sp. z o.o. jest producentem wodnego ogrzewania podłogowego. Jesteśmy także dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Sportsystem
Renomeks - remonty, usługi budowlane, wynajem rusztowań
Żaluzje drewniane Warszawa FHU ALE
google 239   msn 66   yahoo 226   netsprint 57   onet 0   szukacz 0