Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Usługi budowlane / Oczyszczalnie ścieków

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Ekopol - oczyszczalnie ścieków


Zoabcz stronęEkopol - oczyszczalnie ścieków Strona internetowa producenta oczyszczalni ścieków - firmy Ekopol. Produkujemy oczyszczalnie ścieków: ekologiczne, biologiczne, przydomowe oraz szamba. Ekopol jest liderem wśród producentów oczyszczalni ścieków na polskim rynku, firma istnieje już ponad 10 lat. Oczyszczalnie ścieków firmy Ekopol zainstalowane są w tysiącach polskich domów, hoteli i miejscach użyteczności publicznej. Jesteśmy pewni swoich produktów i dlatego dajemy Państwu 10 letnią gwarancje nawet przy samodzielnym montażu. Zajmujemy się również instalacją i montażem naszych produktów. Posiadamy własny tabor transportowy. Zapewnimy bezpłatny transport zakupionych u nas produktów. Współpracujemy z instalatorami i monterami na tenere całego kraju.


» Zobacz szczegóły wpisu «

EkoMik - oczyszczalnie Poznań


Zoabcz stronęEkoMik - oczyszczalnie Poznań Firma Ekomik zajmuje się pracami ziemnymi na terenie Wielkopolski. Sprzedajemy, montujemy i serwisujmy oczyszczalnie ścieków. Kompleksowo zajmujemy się usługami brukarskimi. Projektujemy i instalujemy systemy do nawadniania upraw i ogrodów. Nasze prace wykonujemy terminowo, solidnie i profesjonalnie. Udzielamy gwarancji producenckich na zakupione przedmioty oraz naszej gwarancji na montaż. Dzięki wieloletniemu stażowi podsiadamy własny sprzęt niezbędny do prowadzania tego typu prac, co uniezależnia nas od wszelkich powiązań i problemów z jego dostępnością. Nasza firma to rodzinne przedsiębiorstwo, co daje pewność i poczucie bezpieczeństwa dla naszych klientów.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Ekopol


Zoabcz stronęEkopol Nakłaniamy do zapoznania się z siecią handlu oczyszczalni ścieków. Na stronie sieciowej uzyskają Państwo informację gdzie szybko nabyć z dobrego materiału oczyszczalnie ścieków: oczyszczalnie przydomowe i przemysłowe oraz przedsiębiorstwa Ekopol. Lista posiada tylko autoryzowanych w pełni jakościowych dealerów i monterów z wieloletnim stażem. Sieć obejmuje cały kraj, przez co łatwo odnajdą Państwo fachowców w swojej okolicy. Spis jest intuicyjny i prosty w obsłudze należy wyselekcjonować województwo, później miasto i usługę jaka nas interesuje. Po zaznaczeniu odpowiednich danych spis wyświetli nam sprzedawcę obsługującego dany obszar. Wszyscy przyznają 10 letnią gwarancję na oczyszczalnie przedsiębiorstwa Ekopol.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Ekopol - oczyszczalnie ekologiczne


Zoabcz stronęEkopol - oczyszczalnie ekologiczne Serwis internetowy firmy Ekopol, producenta oczyszczalni ścieków. W serwisie znajdziemy szczegółowy opis urządzeń oferowanych przez firmę Ekopol. Firma oferuje pomoc przy montażu i instalacji oczyszczalni. Posiadamy pond stu monterów, którzy obsługują cały kraj. Ekopol jest prekursorem w wprowadzaniu najnowszych i najbardziej zaawansowanych technik. Podsiadamy polską fabrykę, polskich fachowców. Produkcja odbywa się jedynie na polskich surowcach. Nie boimy się żadnych wyzwań i bez problemu radzimy sobie w nietypowych warunkach czy to gruntowych czy technicznych. Pomagamy i doradzamy naszym klientom na wszelkich etapach przedsięwzięcia.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Biores - przydomowe oczyszczalnie ścieków


Zoabcz stronęBiores - przydomowe oczyszczalnie ścieków Firma rozpoczęła działalność w 2004 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu małych przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się także budową oczyszczalni dla całych gmin i miejscowości, doradztwem techniczno-technologicznym, a także pośrednictwem finansowym.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

eCrystal - oświetlenie kryształowe
Ekomp - oświetlenie światłowodowe
Polnord - mieszkania Warszawa
google 182   msn 10   yahoo 190   netsprint 57   onet 0   szukacz 0