Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Organizacja budownictwa / Obsługa inwestycji

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Certyfikaty Energetyczne Warszawa


Zoabcz stronęCertyfikaty Energetyczne Warszawa Jesteśmy zespołem inżynierów działających na rynku od 2006 r. Oferujemy wykonanie certyfikatu energetycznego budynku, jest to dokument niezbędny do oddania budynku do użytkowania. Proponujemy również inne usługi, w tym odbiór mieszkania od dewelopera, objęcie funkcji kierownika budowy/ inspektora nadzoru, kosztorysy budowlane, przeglądy okresowe budynków oraz uzyskiwanie pozwolenia na użytkowanie.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Bico Group - kierownik budowy, nadzór budowlany


Zoabcz stronęBico Group - kierownik budowy, nadzór budowlany Firma Bico Group zapewni Państwu pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Dbamy o to, aby inwestycje osiągały założone cele – zarówno techniczno-funkcjonalne jak i biznesowe. Prowadzimy nadzór budowlany nad inwestycjami. Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji budowlanych, mieszkaniowych, jak i przemysłowych. Zapewniamy szkolenie BHP pracowników oraz szkolenie i konsultacje z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Prowadzimy sprzedaż i adaptację projektów gotowych znanych biur projektowych.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Total Project Management


Zoabcz stronęTotal Project Management Total Project Management jest firmą doradczą, która świadczy usługi na terenie całego kraju m.in. na rzecz inwestorów oraz instytucji finansowych przy projektach w branży budownictwa i infrastruktury.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Iniekcja Krystaliczna
Wyderka - biuro nieruchomości
Cort - folie okienne
google 521   msn 24   yahoo 322   netsprint 57   onet 0   szukacz 0