Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Elementy wykończeniowe / Meble

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 | 2 |

Biuro-Serwis - meble hotelowe


Zoabcz stronęBiuro-Serwis - meble hotelowe Firma Biuro-Serwis istnieje od 1990 roku i specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu biur, banków i obiektów użyteczności publicznej. Biuro Serwis oferuje wysokiej jakości meble biurowe, oraz eleganckie meble hotelowe.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Indyjskie Klimaty - meble i dekoracje z Indii


Zoabcz stronęIndyjskie Klimaty - meble i dekoracje z Indii Nasza firma jest bezpośrednim importerem drewnianych mebli i dekoracji z Indii. Meble te wykonywane są ręcznie przez rzemieślników-artystów z tradycjami w pojedynczych egzemplarzach lub w bardzo krótkich seriach. Wyróżniają się przez to niezwykłą różnorodnością wzornictwa i kolorystyki.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Grand Luxury Plaza - meble stylowe


Zoabcz stronęGrand Luxury Plaza - meble stylowe Sklep internetowy Grand Luxury Plaza proponuje Państwu meble o unikalnej stylistyce. Posiadamy meble stylowe, klasyczne, dziecięce, biurowe i inne. Różnorodność oferowanych mebli umożliwi stworzenie różnych aranżacji, pozwalając swobodnie urządzić zarówno duże, jak i małe wnętrza.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Melbest - producent mebli


Zoabcz stronęMelbest - producent mebli Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw a także instytucji. Produkujemy meble na wymiar, szafy wnękowe, garderoby oraz każdego rodzaju zabudowy wnętrz. Wyposażamy również kompleksowo w meble m.in. puby, restauracje i pensjonaty. Oferujemy bezpłatny pomiar oraz projekt prezentowany techniką komputerową jako obraz trójwymiarowy. Nasz kreatywny zespół projektantów zapewnia profesjonalną obsługę, doradztwo oraz staranność realizacji zadań.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Meble na wymiar Warszawa


Zoabcz stronęMeble na wymiar Warszawa Jesteśmy firmą meblarska z długoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonaniu wysokiej jakości mebli na zamówienie na dowolny wymiar. Oferujemy meble kuchenne, zabudowy kuchenne, aranżacje aneksów kuchennych, zabudowy wnęk. Posiadamy szeroki wybór wypełnień drzwi przesuwnych, bogatą kolorystykę oraz oryginalne wzory. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Pomiar oraz wycena są bezpłatne.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Scroll-Robert Gawron - sklep internetowy - meble biurowe


Zoabcz stronęScroll-Robert Gawron - sklep internetowy - meble biurowe Sklep internetowy Scroll specjalizuje się w sprzedaży urządzeń i maszyn biurowych. Ofertę firmy uzupełniają apteczki pierwszej pomocy oraz meble biurowe i urządzenia do sporządzania dokumentacji technicznych.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 | 2 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Durobex - Posadzki przemysłowe
Tarmac Kruszywa
Largo - systemy nawadniania
google 120   msn 8   yahoo 86   netsprint 10   onet 0   szukacz 0