Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Elementy wykończeniowe / Kominki

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 | 2 |

Portal kominkowy KWL.pl


Zoabcz stronęPortal kominkowy KWL.pl Portal branżowy KWL poświęcony jest tematyce grzewczej. Zawiera wiele informacji na temat kominków i piecy kominkowych. Na stronie także najnowsze aktualności z branży, praktyczne porady oraz galeria kominków i piecy wolnostojących.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Systemy grzewcze Kwline


Zoabcz stronęSystemy grzewcze Kwline Kwline jest producentem nowoczesnych urządzeń grzewczych, głównie stalowo-szamotowych wkładów kominkowych o doskonałych parametrach technicznych, przeznaczonych do zabudowy nie tylko w tradycyjnych kominkach, lecz również do montażu w tzw. ciepłych kominkach. Wkłady grzewcze Kwline charakteryzuje wysoka kultura pracy w ekstremalnych warunkach, przy zachowaniu bardzo wysokiej niezawodności. Firma oferuje także inne elementy potrzebne do budowy nowoczesnego kominka, w tym automatykę do systemu dystrybucji gorącego powietrza oraz narożne kratki kominkowe. Na uwagę zasługuje także szeroka oferta ram do kominków - marmurowe, szklane i stalowe. Wszystko to sprawia, iż kominki Kwline należą do najlepszych na rynku polskim. Oprócz wkładów kominkowych opalanych drewnem w ofercie firmy odnajdziemy szeroką ofertę kominków gazowych i kaset kominkowych. Zapraszamy do bliższego poznania oferty kominków i wkładów Kwline.


» Zobacz szczegóły wpisu «

TAPIS.PL


Zoabcz stronęTAPIS.PL TAPIS poleca: kominki, sauny, baseny, groty solne, piecyki, piece, solaria, kriosauny, grille, kapsuły kosmetyczne, wanny SPA, wkłady kominkowe.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Bodart & Gonay - kominki gazowe, wkłady kominkowe


Zoabcz stronęBodart & Gonay - kominki gazowe, wkłady kominkowe Kominki gazowe Bodart & Gonay to rozwiązanie dla klientów ceniących na równi piękno i ekologię. Ponadto w ofercie wkłady kominkowe na drewno i węgiel oraz piece wolnostojące.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Piece kominkowe


Zoabcz stronęPiece kominkowe Romotop - piece kominkowe. Nowoczesne piece wolnostojące Romotop - kolekcja: eXclusive, Special. Akcesoria kominkowe.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Kominki i obudowy kominkowe - Częstochowa


Zoabcz stronęKominki i obudowy kominkowe - Częstochowa Serwis prezentuje bogatą ofertę obudów kominkowych w stylu rustykalnym i nowoczesnym. Na stronie również szeroka oferta wkładów kominkowych do prezentowanych kominków. Zapraszamy do naszego salonu kominkowego mieszczącego się w Częstochowie, przy ulicy Sabinowskiej.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Kuchnie i kominki z cegły


Zoabcz stronęKuchnie i kominki z cegły Cegłę w budownictwie można łatwo wykorzystać na wiele różnych sposobów, jednak uzyskanie wyjątkowego efektu, nie jest już takie proste. Ręcznie ryflowana cegła od stuleci stanowi wspaniały materiał budowniczy jak i wykończeniowy. O trwałości tego budulca nikogo nie trzeba przekonywać. Pragniemy Państwu pokazać nasze cegły jako niepowtarzalny materiał dekoracyjny. Na naszej stronie chcemy zaprezentować jak w rękach fachowców kawałek wypalonej gliny w połączeniu z niebanalnym pomysłem zamienia Wasze pomieszczenie w zapierające dech w piersiach stylowe wnętrze. Spękane drewno, nastrojowe światło, rzeźby, detale z piaskowca i oczywiście ciepło płynące z kominka wykonanego z cegły. To miejsca które długo pozostają w pamięci, do których chętnie wracamy, gdzie dobrze się czujemy.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 | 2 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Poldar Sport - hale sportowe, korty tenisowe
Posadzki przemysłowe - Pulako
Hydro Wielkopolska - place zabaw
google 235   msn 111   yahoo 352   netsprint 10   onet 1   szukacz 0