Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Usługi budowlane / Klimatyzacja i Wentylacja

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Clima-Produkt


Zoabcz stronęClima-Produkt Clima-Produkt - wiodący producent central klimatyzacyjnych na zamówienie, w dowolnych konfiguracjach i wymiarach.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Klimatyzacja - sklep internetowy Klimaexpert


Zoabcz stronęKlimatyzacja - sklep internetowy Klimaexpert Sklep specjalizuje się w ofercie czołowych producentów klimatyzacji, kurtyn powietrznych oraz ogrzewania nadmuchowego. Zapewniamy konkurencyjne ceny i bardzo szeroki wybór produktów, w szczególności klimatyzatorów, kurtyn powietrznych, nagrzewnic elektrycznych i olejowych oraz osuszaczy powietrza. Prowadzimy sprzedaż tradycyjną i internetową produktów najwyższej jakości. Zapewniamy fachowe doradztwo, dobór urządzeń i dostawę gratis na terenie całego kraju.


» Zobacz szczegóły wpisu «

A.S. Klima - klimatyzacja


Zoabcz stronęA.S. Klima - klimatyzacja A.S.- Klima - Projektowanie, dostawy urządzeń i elementów instalacji, wykonawstwo, nadzór budowlany oraz doradztwo techniczne w zakresie wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania powietrznego, filtracji powietrza, filtrów weglowych, kieszeniowych, kasetowych.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Admire - wentylacja i klimatyzacja


Zoabcz stronęAdmire - wentylacja i klimatyzacja Działalność firmy Admire ukierunkowana jest na produkcję i montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Wentylacja - Centrum Klima


Zoabcz stronęWentylacja - Centrum Klima Centrum Klima S.A. jest liderem w segmencie wentylacji i klimatyzacji w Polsce. Firma funkcjonuje na polskim rynku od 1995 roku, działając w dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej. Największą część przychodów Centrum Klima S.A. uzyskuje z dystrybucji elementów systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych firm z Europy oraz Azji.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Strona ZPG Dolina Nidy SA
Drewniane bramy garażowe
Kam-Trans - kostka granitowa, wyroby z granitu
google 271   msn 13   yahoo 234   netsprint 57   onet 0   szukacz 0