Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Sprzęt budowlany / Inne

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Hydrobig - silniki hydrauliczne


Zoabcz stronęHydrobig - silniki hydrauliczne Polska firma działająca w dziedzinie hydrauliki siłowej HYDROBIG (Tuchola, woj. Kujawsko-pomorskie) dostarcza kontrahentom indywidualnym, małym i dużym firmom profesjonalne naprawy i regeneracje modułów hydraulicznych (pompy, silniki) do szeroko pojętego sprzętu budowlanego: koparek, koparko - ładowarek, ładowarek, dźwigów i innych maszyn budowlanych. Wieloletnie doświadczenie, wysoka znajomość rzeczy, kooperacja z wiodącymi polskimi i zagranicznymi wytwórcami czyni nas liderem w branży.rnIstnieje możliwość wykonania siłowników na bazie dokumentacji technicznej.


» Zobacz szczegóły wpisu «

NFK - wózki magazynowe


Zoabcz stronęNFK - wózki magazynowe Firma NFK oferuje szeroką gamę wózków magazynowych, oraz osprzęt do wózków widłowych. Świadczymy usługi serwisowe za pośrednictwem mobilnych pogotowi technicznych w miejscu pracy wózków. Wykonujemy przeglądy techniczne, naprawy, wymianę ogumienia itp. Trudniejsze naprawy i remonty wykonujemy w naszym zakładzie remontowym. Świadczymy także usługi w zakresie obróbki mechanicznej silnika i innych zespołów, min. regenerujemy wały korbowe.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Vatra S.A. - producent geotermalnych pomp ciepła


Zoabcz stronęVatra S.A. - producent geotermalnych pomp ciepła Vatra Spółka Akcyjna z Zabierzowa jest czołowym producentem geotermalnych pomp ciepła. Nasze systemy od bardzo wielu lat bezusterkowo pracują w instalacjach w Polsce i Europie. By wyprodukować kompleksowy system grzewczo klimatyzacyjny wykorzystujemy odnawialne źródła energii. Systemy pomp ciepła dostarczają zgromadzoną energię z ziemi do instalacji grzewczej w naszym domu. Z powodu niskich temperatur panujących w dolnych źródłach ciepła niemożliwym jest bezpośrednie z nich korzystanie, dlatego należy zastosować pompy ciepła. W pompach ciepła produkowanych przez naszą firmę prawie 3/4 energii która zasila górne źródło ciepła pochodzi z wnętrza Ziemi. Pozostała 1/4 energii, to energia do napędu sprężarki, która jest główną częścią pompy ciepła i pozwala na na wtłoczenie energii z ziemi do do instalacji grzewczej w naszym domu. Zespół tworzą absolwenci z AGH, PK, PAN. Posiadają oni ogromną wiedzą w projektowaniu i produkcji innowacji.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Skimmer - baseny, zadaszenia basenowe
PPH Elsan Sp.z o.o.
Firma Handlowo-Usługowa Lukimar - Kraków
google 483   msn 154   yahoo 577   netsprint 57   onet 0   szukacz 0