Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Budownictwo / Hale i magazyny

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Łapa - konstrukcje stalowe i aluminiowe


Zoabcz stronęŁapa - konstrukcje stalowe i aluminiowe Firma działa na rynku od 1976 roku. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych i aluminiowych takich jak tunele przemysłowe, tunele dwuwarstwowe, hale namiotowe i kontenery metalowe. Ponadto wykonujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe od stalowych drzwi rozpoczynając, a na specjalistycznych formach dla przemysłu materiałów budowlanych kończąc.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Multi Projekt - hale stalowe


Zoabcz stronęMulti Projekt - hale stalowe FHU Multi Projekt, to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która skupia swoją działalność na kompleksowym opracowaniu dokumentacji projektowej oraz wykonaniu pod klucz obiektów kubaturowych głównie magazynowo-produkcyjnych i biurowych dla wszelkich gałęzi przemysłu z wykorzystaniem konstrukcji stalowych.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Bieri - hale namiotowe


Zoabcz stronęBieri - hale namiotowe Firma Bieri Weber Planen Sp. z o.o. Oddział w Polsce powstała w lipcu 2008 roku jako oddział niemieckiego przedsiębiorstwa należącego do grupy Bieri. Specjalizujemy się w produkcji plandek samochodowych, ale w naszej ofercie znajduje się także wiele innych wyrobów z materiałów powlekanych pvc. Na produkowanych przez nas plandekach możemy wykonać dowolną grafikę reklamową, także pełen zadruk. Prowadzimy także serwis naprawczy plandek i wynajem hal.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Marico - technika diamentowa
Posadzki przemysłowe - Pulako
Ceramika Tubędzin
google 523   msn 20   yahoo 279   netsprint 9   onet 0   szukacz 0