Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Organizacja budownictwa / Deweloperzy

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Tdj Estate - Osiedle Franciszkanskie - Katowice


Zoabcz stronęTdj Estate - Osiedle Franciszkanskie - Katowice Tdj Estate to doświadczony deweloper, który od wielu lat działa w sektorze nieruchomości, skupia się głównie na inwestowaniu w nieruchomości biurowe, nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości magazynowo – logistyczne. Teraz ma do sprzedania nowe mieszkania w Katowicach na osiedlu franciszkańskim. Na osiedlu ma powstać strefa handlowo-usługowa i duży parking. Osoby młode kupujące swoje pierwsze mieszkanie, mogą skorzystać z programu mieszkanie dla młodych.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Developer Piła


Zoabcz stronęDeveloper Piła Termopil-Bud Sp. z o.o. to deweloper działający na rynku nieruchomości w Pile. Firma oferuje usługi generalnego wykonawstwa w zakresie budowy mieszkań oraz prowadzi sprzedaż nowych mieszkań w Pile.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Polnord - mieszkania Warszawa


Zoabcz stronęPolnord - mieszkania Warszawa Polnord S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Swoją historię datuje od 1977 roku jako biuro generalnego wykonawcy eksportu budownictwa. Kolejne lata sukcesów na rynku pozwalają przedsiębiorstwu wejść na Giełdę Papierów Wartościowych. Trzydziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości jest na bieżąco wykorzystywane w działalności inwestycyjnej i deweloperskiej. Potrafimy szybko i elastycznie dostosować się do wymagań rynku, reagować na zmieniające się warunki, właściwie określać kierunki inwestowania. Nasze aktualne i przyszłe realizacje to budownictwo mieszkaniowe, obiekty handlowe, hotele, budynki biurowe.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Verti-Hor - verticale, rolety, żaluzje
Mavona - kostka brukowa - czyszczenie i impregnacja
Tensis - środki chemiczne
google 280   msn 45   yahoo 231   netsprint 57   onet 0   szukacz 0