Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Materiały budowlane / Ceramika budowlana

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Ceramika Tubędzin


Zoabcz stronęCeramika Tubędzin W samym sercu Polski - w Tubądzinie koło Sieradza działa wyjątkowo nowoczesna fabryka ściennych płytek ceramicznych. Fabryka produkuje wyłącznie na maszynach zakupionych u czołowych włoskich wytwórców.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Kamień elewacyjny i dekoracyjny na elewacje i ogrodzenia


Zoabcz stronęKamień elewacyjny i dekoracyjny na elewacje i ogrodzenia Produkujemy dla Państwa od 1989 r. kamień elewacyjny. Oferujemy go w dużej ilości wzorów. Kamień dekoracyjny, kamień ozdobny produkujemy w dowolnej kolorystyce na życzenie klienta. W każdym wzorze kamienia otrzymujecie Państwo kilkadziesiąt różnych elementów dzięki czemu po ułożeniu kamienia na powierzchni trudno znaleźć taki sam element. Produkujemy kamień elewacyjny z najwyższej klasy materiałów i barwników, nawet po wielu latach nasz kamień elewacyjny nie zmienia koloru, zachowuje świeżość i ładny wygląd. Stosujemy wyjątkową technologię barwienia, która sprawia, że nasz kamień ozdobny do złudzenia wygląda jak kamień naturalny.


» Zobacz szczegóły wpisu «

E-klinkier.pl - sklep internetowy


Zoabcz stronęE-klinkier.pl - sklep internetowy E-klinkier.pl to sklep internetowy prowadzony przez Przedsiębiorstwo Kolbud - Włodzimierz Kolarski z Ostrowa Wielkopolskiego. Asortyment sklepu obejmuje materiały budowlane. Szczególnie polecamy cegły klinkierowe oraz płytki parapetowe. Nasz sklep oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają na interesujące zastosowanie materiałów z klinkieru.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Budgips


Zoabcz stronęBudgips Firma nasza istniejąca od 1996 roku zajmuje się sprzedażą i dostawą materiałów do budowy, ocieplania i wykańczania budynków.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Cegielnia Ceramrad


Zoabcz stronęCegielnia Ceramrad Cegielnia Ceramrad - Radoszyce. Produkcja ceramiki budowlanej. Informacje o firmie oraz jej produktach.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Glasspol


Zoabcz stronęGlasspol Jedyny w Polsce producent gotowych modułów z pustaków szklanych, bogata oferta pustaków szklanych i kafli peronda.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Stefania sp.j. - luksfery, pustaki szklane


Zoabcz stronęStefania sp.j. - luksfery, pustaki szklane Spółka Stefania działając na rynku od 1988 roku specjalizuje się w profesjonalnych rozwiązaniach w zakresie konstrukcji ze szklanych wyrobów budowlanych. Oferujemy pełną obsługę w zakresie doradztwa projektowego i kompleksowego montażu oferowanych przeszkleń.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Pionex
Inserw w Lublinie
Ceramika Tubędzin
google 588   msn 141   yahoo 291   netsprint 9   onet 0   szukacz 0