Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Budownictwo / Budownictwo przemysłowe

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Bautech - posadzki przemysłowe


Zoabcz stronęBautech - posadzki przemysłowe Bautech - polski producent posadzek przemysłowych. Produkujemy posadzki od 1992 roku. Nasze produkty wyróżniono godłem "Teraz Polska". Firma Bautech od dnia swojego powstania po dzień dzisiejszy pozostaje jedyną w kraju firmą zapewniającą kompleksową obsługę podmiotów występujących na rynku posadzek przemysłowych, nawierzchni komunikacyjnych i ozdobnych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz ścisła współpraca z krajowymi jednostkami naukowymi doprowadziły do stworzenia kompletnego całkowicie polskiego systemu, który obecnie znany jest pod nazwą Bautech. Mamy nadzieję, iż nasz system oraz wykonane według niego na miarę nawierzchnie przemysłowe, komunikacyjne i ozdobne zdobędą sobie Państwa zaufanie i znajdą szerokie zastosowanie na prowadzonych przez Was inwestycjach.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Pneumat System - sklep pneumatyczny


Zoabcz stronę Pneumat System - sklep pneumatyczny Główny sklep pneumatyczny Pneumat System zlokalizowany jest we Wrocławiu, natomiast pozostałe sklepy tzw. oddziały dostępne są m.in. w Poznaniu, Łodzi czy Krakowie. Pneumat System to prężnie rozwijające się centrum dystrybucji pneumatyki, które swoim bogatym asortymentem zaopatruje przemysł, technikę warsztatową, usługi czy pojedynczych rzemieślników i majsterkowiczów. Ofertę firmy stanowią m.in. siłowniki (firma jest producentem napędów pneumatycznych), zawory i elektrozawory, złączki, węże i przewody przemysłowe, kompresory, manometry czy narzędzia montażowe, elektryczne i pneumatyczne w postaci szlifierek, wiertarek, młotków czy nitownic, kluczy i wkrętaków. Firma świadczy szeroki zakres usług w tym usługi pomiarowe, projektowe i serwisu.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Posadzki przemysłowe - Pulako


Zoabcz stronęPosadzki przemysłowe - Pulako Firma Pulako cieszy się dobrą tradycją sięgającą roku 1997r. Od chwili założenia specjalizujemy się w profesjonalnym montażu posadzek żywicznych, betonowych, polimerowych oraz śrutowaniu.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Wirmel - przenośniki taśmowe


Zoabcz stronęWirmel - przenośniki taśmowe Wykonujemy maszyny i urządzenia elektromechaniczne stosowane w przemyśle górniczym, energetycznym, budowlanym oraz w drogownictwie. Świadczymy także usługi remontowe i serwisowe, w skład których wchodzi naprawa i konserwacja maszyn.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Budownictwo przemysłowe


Zoabcz stronęBudownictwo przemysłowe Conrad Sp. z o.o. świadczy uslugi w budownictwie ogólnym i przemysłowym. Firma projektuje i buduje pod klucz obiekty przemysłowe, hale magazynowe, produkcyjne, budynki biurowe oraz związane z nimi elementy infrastruktury zewnętrznej.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Hoska Constructions


Zoabcz stronęHoska Constructions Hoska Constructions świadczy usługi w zakresie projektowania konstrukcji budowlanych. Ponadto oferujemy wykonywanie inwentaryzacji budynków, przeprowadzanie okresowych kontroli obiektów budowlanych. Sporządzamy także opinie techniczne, ekspertyzy i kosztorysy.


» Zobacz szczegóły wpisu «

PTB Nickel


Zoabcz stronęPTB Nickel Przedsiębiorstwo Techniczno Budowlane Nickel sp. z o.o. działa na rynku usług budowlanych od 1991 roku. Od początku swej działalności PTB Nickel zajmuje się generalnym wykonawstwem inwestycji. Jesteśmy również wiodącym dystrybutorem stolarki aluminiowej w Polsce.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Centralbud - technika grzewcza
Konsus - systemy profili i listew wykończeniowych
Meblestolica Artur Zapała - szafy na wymiar warszawa
google 330   msn 11   yahoo 381   netsprint 57   onet 0   szukacz 0