Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Budownictwo / Budownictwo mieszkaniowe

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 | 2 |

Juta - projekt i budowa domu


Zoabcz stronęJuta - projekt i budowa domu Firma Juta specjalizuje się w budownictwie jednorodzinnym. Od projektu, przez budowę domu po jego całkowite zakończenie. Buduje domy na działkach klientów w całym kraju. Nasze domy to tradycja, trwałość i funkcjonalność.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Termowizja


Zoabcz stronęTermowizja Firma Termobudowa wykonuje zdjęcia termowizyjne budynków. Realizujemy także audyty termowizyjne i bezinwazyjnie wyszukujemy błędy w izolacji. Termobudowa sporządza także certyfikaty energetyczne oraz wykonujemy charakterystyki energetyczne.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Emerald Development


Zoabcz stronęEmerald Development Emerald Development Sp.  z o.o. należy do międzynarodowej grupy deweloperskiej TJ Gaughan European Property Group. Emerald development to prężnie rozwijająca się firma budująca dla was mieszkania i apartamenty. Spółka Emerald działa w Polsce od 2006r. Aktualnie skupiamy się na rozwijającym rynku łódzkim, na którym w centrum miasta brakuje mieszkań o wysokim standardzie.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Domy drewniane


Zoabcz stronęDomy drewniane Konsbud Drewno Klejone - początek działalności firmy sięga 2002 roku i ograniczał się do projektowania i nadzorów montaży konstrukcji z drewna klejonego. Zebrane doświadczenia oraz rosnąca ilość zleceń pozwoliła na rozbudowę działu projektowania oraz rozszerzenie oferty o montaże konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z technologia budowy domów drewnianych w systemie HBE. Konstrukcja zrealizowana jest z drewna klejonego warstwowo. Stan zamknięty surowy gotowy w już w 14 dni to oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu z tradycyjnym budownictwem. Zdrowy klimat konstrukcji to kolejna zaleta systemu, który na Polskim rynku zdobywa coraz większą popularność.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Akka - okna Szczecin


Zoabcz stronęAkka - okna Szczecin Akka jest firmą założoną w 1998 roku w Szczecinie. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży okien i drzwi, jak również w handlu innymi materiałami budowlanymi. Wszystkie nasze wyroby wyprodukowane są w Polsce. Fabryki w Polsce są najwyższej jakości i często posiadają certyfikat ISO. Nasze logo, lecąca gęś z książki "Wspaniała Podróż Nilsa Holgersson'a" napisanej przez Selma Lagerlöf'a ukazuje, że dążymy do dostarczenia Ci czegoś autentycznego i trwałego. Naszym celem jest, by ten symbol oznaczał bezpieczeństwo i jakość. Z naszą pomocą możesz zrealizować swoje marzenia.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Budrenoma - firma remontowo-budowlana


Zoabcz stronęBudrenoma - firma remontowo-budowlana Firma remontowo-budowlana Budrenoma została założona w pierwszym kwartale 2012 roku. Założycielem jak i pomysłodawcą firmy jest Krzysztof Marciniak. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług remontowych. Nasze doświadczenie usatysfakcjonuje Państwa, bezproblemową realizacją nawet najtrudniejszego zadania.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Cordia Cystersów Garden - mieszkania w Krakowie


Zoabcz stronęCordia Cystersów Garden - mieszkania w Krakowie Cordia Cystersów Garden to nowoczesne, starannie zaprojektowane osiedle w centrum Krakowa wybudowane przez firmę Cordia, który jest wiodącym węgierskim deweloperem mieszkaniowym, należącym do grupy Futureal, jednego z 20 największych deweloperów w Europie. W serwisie oferta lokalów mieszkalnych o różnym metrażu, rozkładzie oraz nasłonecznieniu. Sprzedaż mieszkań jest realizowana przez firmę Villena sp. z o.o. z Warszawy.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 | 2 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Videor - sklep internetowy Eneo
Balustrady ze stali nierdzewnej
Dźwigar Brogul i Stępień
google 210   msn 39   yahoo 210   netsprint 9   onet 0   szukacz 0