Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Budownictwo / Budownictwo ekologiczne

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 | 2 |

Myenergy - elektrownie wiatrowe


Zoabcz stronęMyenergy - elektrownie wiatrowe My Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi sprzedaż ogniw słonecznych. Poszczególne artykuły różnią się między sobą rozmiarami oraz mocą. Na portalu można sprawdzić ofertę finansową. Z taką pomocą można także wysłać zapytanie ofertowe i nawiązać kontakt z osobami, które są w stanie doradzić, jaki produkt należy wybrać i w jaki sposób się przygotować do uzyskiwania energii elektrycznej w sposób ekologiczny. Fotoogniwa będą działały bez kłopotu jedynie wtedy, kiedy właściwie się je zamontuje i dobierze. Firma zachęca do złożenia wizyty na portalu.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Biuro Nieruchomości Użlis


Zoabcz stronęBiuro Nieruchomości Użlis Biuro nieruchomości Użlis zostało założone przez Marcina Użlis - licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami, licencja nr 13452. Biuro jest członkiem Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przedmiotem działalności jest profesjonalne doradztwo w zakresie nieruchomości. Ustalamy politykę cenową opierając się o rzetelną analizę rynku, a w przypadku klientów starających się o kredyt hipoteczny pod zakup nieruchomości pomagamy wybrać najlepszą ofertę kredytową. Nasi agenci posiadają Państwowe Licencje wydane przez Ministra Infrastruktury. Posiadamy placówki w Gdańsku i w Starogardzie Gdańskim.


» Zobacz szczegóły wpisu «

My Energy Sp. z o.o. - panele fotowoltaiczne


Zoabcz stronęMy Energy Sp. z o.o. - panele fotowoltaiczne Firma MyEnergy z Warszawy jest dostawcą usług w obrębie pozyskiwania energii ze źródeł alternatywnych. Niesamowicie wydajne elektrownie wiatrowe od MyEnergy to produkt doskonałej klasy, niesamowicie wydajny, a ponadto względnie tani. Przedsiębiorstwo oferuje wiatraki najnowszej generacji, od lat pomagając jednocześnie uzyskać na tego typu produkty specjalne dofinansowania. W związku z tym jest to firma z ogromnymi możliwościami technicznymi i oczywiście rozwiązaniami, które zapewniają skuteczność. Pośród tych rozwiązań dostępne są również turbiny wiatrowe nowej generacji.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Dr Zaber


Zoabcz stronęDr Zaber Firma Dr Zaber prowadzi modernizację maszyn elektrowni wodnych, wiatrowych, wież teletechnicznych i meteo.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Ekowind- elektrownie wiatrowe


Zoabcz stronęEkowind- elektrownie wiatrowe Firma Ekowind zajmuje się sprzedażą, montażem i doradztwem technicznym w zakresie elektrowni wiatrowych.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Drewdon - domy drewniane w systemie kanadyjskim


Zoabcz stronęDrewdon - domy drewniane w systemie kanadyjskim Firma Drewdom powstała w 1995 roku. Zajmujemy się produkcją domów w szkielecie drewnianym w tak zwanym systemie kanadyjskim. Wytwarzamy również domki letniskowe i altany.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Gliwa - domy drewniane


Zoabcz stronęGliwa - domy drewniane Konsorcjum budowlane Gliwa powstało w 1994 roku w Gdańsku. Firma jest producentem domów drewnianych. W ofercie posiadamy także szeroki wybór projektów domów.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 | 2 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Kontenery, wynajem kontenerów - POLKONT Sp. z o.o.
Varmsen Polska - izolacje techniczne
Art-DETA Producent Elewacyjnych Profili Dekoracyjnych
google 375   msn 125   yahoo 367   netsprint 57   onet 0   szukacz 0