Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Budownictwo / Budownictwo drogowe

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Stos-Bus - rusztowania budowlane


Zoabcz stronęStos-Bus - rusztowania budowlane Firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży rusztowań, szalunków stropowych oraz regałów paletowych. Stos-bud to wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży rusztowań budowlanych. Jakość naszych produktów zapewnia polsko-niemiecka precyzja wykonania. Firma sprzedaje rusztowania w systemach: Layher, Plettac, Rux. Nasz produkty posiadają niezbędne pozwolenia oraz stosowne instrukcje.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Aspol


Zoabcz stronęAspol Aspol oferuje silniki spalinowe benzynowe i diesla, agregaty prądotwórcze, motopompy. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na w/w maszyny i urządzenia oraz zakup części i materiałów eksploatacyjnych.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Geosyntetyki


Zoabcz stronęGeosyntetyki Na stronie oferta geosyntetów: geowłóknina, geotkanina, geosiatka, geokrata, gabiony i wiele innych.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Temex


Zoabcz stronęTemex Temex zaopatruje w maszyny i urządzenia firmy z branży drogowej i budowlanej. Naszym celem jest kompleksowa obsługa w zakresie dostaw, serwisu oraz doradztwa technicznego.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Dop-Bet - płyty drogowe z Olsztyna


Zoabcz stronęDop-Bet - płyty drogowe z Olsztyna Firma Dop-Bet funkcjonuje na rynku od 1999r. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją płyt drogowych oraz betonu towarowego. Firma posiada również w sprzedaży płyty używane. Świadczymy ponadto usługi z zakresu transportu i wynajmu budowlanego sprzętu specjalistycznego.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Fabryka Kostki Brukowej


Zoabcz stronęFabryka Kostki Brukowej Firma Barabaś jest jednym z największych i najdłużej istniejących na Dolnym Śląsku producentów wibroprasowanych materiałów budowlanych. Cała produkcja zaczynając od kostki brukowej, poprzez krawężniki i obrzeża, a kończąc na bloczkach fundamentowych odbywa się w dzielnicy przemysłowej Lubina. Działamy na terenie Dolnego Śląska, Lubuskiego oraz Wielkopolski.


» Zobacz szczegóły wpisu «

MM Południe - roboty ziemne


Zoabcz stronęMM Południe - roboty ziemne MM Południe zajmuje się robotami ziemnymi, handlem kruszywami, transportem niskopodwoziowym oraz usługami dźwigowymi. Ponad to wykonujemy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń wraz z utylizacją odpadu.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

S-Mart - podłogi drewniane
My Energy Sp. z o.o. - panele fotowoltaiczne
Sufity akustyczne Ecophon
google 444   msn 140   yahoo 376   netsprint 9   onet 2   szukacz 0