Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Materiały budowlane / Budowlane konstrukcje nośne

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Profi metal - sprzedaż stali narzędziowej i metali kolorowych


Zoabcz stronęProfi metal - sprzedaż stali narzędziowej  i metali kolorowych Profi-Metal jest firmą zajmującą się sprzedażą detaliczną stali gatunkowych oraz metali kolorowych przez internet. W swojej ofercie posiadamy wiele produktów zarówno krajowych jak i zagranicznych hut. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty, świadczące o tym, że zakupiony przez Państwa produkt odpowiada polskim normom PN-EN 10020:1996.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Hale stalowe


Zoabcz stronęHale stalowe Hale stalowe UniProjekt. Zaopatrujemy krajowych i zagranicznych odbiorców w nowoczesne lekkie konstrukcje stalowe, które służą do budowy takich obiektów jak: magazy, hale sportowe, hipermarkety, hale stalowe i wiele innych.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Kondrew - Konstrukcje z drewna klejonego


Zoabcz stronęKondrew - Konstrukcje z drewna klejonego Założony w Szczecinie, w maju 1996r. Kondrew specjalizuje się w dostawie i montażu konstrukcji szkieletowych wykonanych z drewna klejonego warstwowo.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Mitko - hale namiotowe i magazynowe


Zoabcz stronęMitko - hale namiotowe i magazynowe Mitko jest firmą działajacą na polskim rynku od 1991 roku. Podstawowa dzialność firmy to produkcja zadaszeń namiotowych oraz hal namiotowych.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Kasprzak - namioty, zadaszenia, hale namiotowe


Zoabcz stronęKasprzak - namioty, zadaszenia, hale namiotowe Kasprzak - nasza oferta obejmuje pełną gamę produktów, od namiotów na party i uroczystości, poprzez pawilony, pagody, sceny, zadaszenia aż po olbrzymich rozmiarów hale magazynowe i targowe.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Rezydent Nieruchomości Bydgoszcz
FPHU Umiński - parkiety, deski, mozaiki
Ake spółka z o.o.
google 594   msn 133   yahoo 381   netsprint 9   onet 0   szukacz 0