Katalog zawiera 970 firm w 147 podkategoriach
budowlany.INFO - Portal Branży Budowlanej


« Strona Główna / Architekci, Biura projektowe / Architektura wnętrz

Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

  Strona: :  1 |

Arteneum - projektowanie wnętrz - Kraków


Zoabcz stronęArteneum - projektowanie wnętrz - Kraków Firma Arteneum stanowi cenioną i doświadczoną markę w dziedzinie architektury oraz dodatkowo kreowania wnętrz. Główna siedziba korporacji znajduje się w Krakowie natomiast nie ogranicza ona osobistej działalności jedynie do regionu małopolskiego. Profesjonalizm i przykładna ręka w połączeniu z talentem pracowników daje bardzo dobre rezultaty w postaci zadowolenia kontrahentów, którzy w większości wypadków wracają do korporacji w innymi zleceniami bądź przyprowadzając znajomych.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Artdesign - architektura wnętrz


Zoabcz stronęArtdesign - architektura wnętrz Architektura wnętrz, projektowanie wnętrz, projekt i nadzór autorski nad realizacją. Wyobraźnia i profesjonalizm w projektowaniu wnętrz. Projektujemy: wnętrza mieszkań, domów, wnętrza biurowe reprezentacyjne, sale konferencyjne, wnętrza gabinetów medycznych, kosmetycznych i aptek.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Designlab


Zoabcz stronęDesignlab Firma projektująca wnętrza, meble, wystawy, stoiska targowe i wystawiennicze, scenografie pokazów i imprez. Projekty użyteczności publicznej oraz dla inwestorów prywatnych. Projekty o różnych funkcjach, powierzchniach i budżetach na realizację.


» Zobacz szczegóły wpisu «

Architektura i aranżacje - WiD studio


Zoabcz stronęArchitektura i aranżacje - WiD studio Studio projektowania wnętrz WiD studio. Zajmujemy się architekturą wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Pomagamy przy wyborze projektu i wyposażenia, prowadzimy nadzór autorski.


» Zobacz szczegóły wpisu «

HDL - Projektowanie wnętrz


Zoabcz stronęHDL - Projektowanie wnętrz Studio Projektowania Wnętrz - HLD świadczy usługi z zakresu projektowania wnętrz; kreując sztukę najbliższą ludzkiemu życiu, ponieważ tę powiązaną z najbliższym otoczeniem. Zdając sobie sprawę, jak istotna to misja, High Level Design skupia uwagę na wszystkim co czyni nas niepowtarzalnymi, powołując do życia wspaniałe i pełne wdzięku projekty.


» Zobacz szczegóły wpisu «

  Strona: :  1 |


Katalog Firm Budowlanych poleca:

Konstruktor - materiały budowlane - Kraków
Zakład stolarski - schody i meble drewniane
Czyczerski - kamieniarstwo, nagrobki granitowe
google 393   msn 62   yahoo 248   netsprint 57   onet 0   szukacz 0